Aktualności

Zapraszamy serdecznie na badanie pomiarów ciśnienia tętniczego krwi metodą Holtera.

Zapraszamy serdecznie na badanie pomiarów ciśnienia tętniczego krwi metodą Holtera.

 

Jeśli chcesz w prosty i szybki sposób zdiagnozować u siebie nadciśnienie lub sprawdzić czy zastosowane leki na nadciśnienie są skuteczne to zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej!

 

Holter ciśnieniowy już w cenie 60 zł!

 

Ponadto dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z dodatkowych badań tj. Holtera EKG i/lub którzy umówią się na wizytę do kardiologa lub hipertensjologa koszt badania będzie wynosił 40 zł.

 

 

Holter ciśnieniowy polega na 24-godzinnym automatycznym rejestrowaniu ciśnienia tętniczego krwi. W czasie badania pacjentowi zakłada się specjalny aparat, który monitoruje ciśnienie przez cały czas. Holter ciśnieniowy rejestruje wartości ciśnienia przez całą dobę, nawet wtedy kiedy śpimy lub odpoczywamy.

Holter ciśnieniowy daje oszczędność czasu i pieniędzy przy diagnostyce nadciśnienia oraz pozwala na monitorowanie efektów jego leczenia. Jest również wykorzystywany w diagnostyce zaburzeń ciśnienia tętniczego - wykryje zarówno patologiczne spadki, jak i wahania ciśnienia, które są przyczyną odczuwanych przez pacjenta dolegliwości.

Ponadto Holter ciśnieniowy eliminuje zjawisko podwyższonego ciśnienia w czasie wizyt lekarskich (związanego ze stresem, tzw. nadciśnienia białego fartucha).