Aktualności

Przygotuj skórę na lato !

Nowe pieprzyki mogą często pojawiać się na skórze i jest to całkowicie normalne, jednak istnieje prawdopodobieństwo, że z jednego z nich może rozwinąć się czerniak. Jeżeli zauważysz na swoim ciele nowy pieprzyk przyjrzyj się mu. Nie widzisz nic niepokojącego? Jego barwa i kształt nie odstępują od normalnych pieprzyków? Mimo tego, że w tym momencie wszystko jest w porządku, zachowaj czujność i regularnie kontroluj nowe pieprzyki. Większe mogą wskazywać na czerniaka zwłaszcza, jeżeli w ostatnim czasie znacznie urosły. Na szczególną uwagę zasługują pieprzyki większe niż gumka w ołówku. Często nie badamy się, ponieważ nie chcemy usłyszeć diagnozy. Tymczasem samobadanie i odpowiednio wcześnie wykryte zmiany na skórze, które mogą być zmianami nowotworowymi, ratują życie! Nie masz pewności, czy dany pieprzyk może przerodzić się czerniaka? Mimo to umów się na dermokonsultacje w PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ CENTRUM W CHEŁMIE . Każdy, nawet najmniejszy objaw, jaki budzi Twoje podejrzenia, warto skonsultować. W związku z dużym zainteresowaniem badaniami przedłużamy akcję badania znamion do 05.04.2018 r.

Nasza placówka oferuje dermokonsultacje w celu oceny znamion (do dnia 05.04.2018 r.) a także:

- możliwość pobrania  materiału do badań histopatologicznych / wykonanie biopsji przez dr n. med. Jerzego Mielko;

- wykonanie dermatoskopii przez lek. dermatologii i wenerologii Anetę Urbańską oraz usunięcie zweryfikowanych do usunięcia narośli (w tym kurzajki / brodawki) aparatem do kriochirurgii;

- dokonanie chirurgicznego usunięcia zmian skórnych nie stanowiących zmian złośliwych przez chirurga onkologa.

Dermatolog chełm - sprawdź

Akcja badaj ZNAMIONA teraz !

Jednocześnie informujemy, że Pacjentom ze skierowaniami od lekarzy z naszej Przychodni Specjalistycznej CENTRUM przysługuje 10% rabatu na badania laboratoryjne w naszym punkcie pobrań na terenie Przychodni CENTRUM.

* ilość miejsc ograniczona

* w związku z dużym zainteresowaniem badaniami - dermokonsultacjami obowiązuje wcześniejsza rejestracja

* obowiązują aktualne cenny Przychodni Specjalistycznej CENTRUM